fbpx

Atliktas kruopščiai planuotas ir profesionaliai įgyvendintas buto atnaujinimas, apimantis įvairius statybos ir apdailos darbus. Viena iš svarbiausių pakeitimų buvo susijusi su vidinėmis pertvaromis – senas, nenešančias vidines pertvaras demontavome ir pastatėme naujas iš gipsokartono. Šis pokytis ne tik suteikė erdvumo pojūtį, bet taip pat leido optimaliai išnaudoti vonios kambario plotą, kurį pritaikėme taip, kad tilptų visi būtini prietaisai ir baldai.

Demontavus seną grindų dangą sumontavome nauja grindų medinė konstrukcija, kuri sukūrė patvarų pagrindą, kuris yra ir šiltesnis kadangi naudojama vata izoliacijai, kuri suteikia geresnę garso izoliaciją ir daug geriau sulaiko šilumą buto viduje.

Taip pat atlikome elektros instaliacijos keitimą, įvesdami naujus įvadus, laidynus ir pastatėme automatų skydą buto viduje – pagal visus šiuolaikinius standartus.

Santechnikos sistemos atnaujinimas apėmė vamzdyno keitimą, vandens skaitiklio vietos pakeitimą ir naujų santechnikos prietaisų sumontavimą.

Įrengus naujas gipso kartono sienas, suklijavome plyteles, kadangi nauja konstrukcija lygi, todėl papildomų paviršių ruošimo nereikėjo.

Baigiamuosius akcentus sukūrėme sienų glaistymu ir dažymu, o visame bute sumontavome įtempiamas lubas.

Kiekvieną darbą atlikome su ypatingu dėmesiu detalėms, siekdami sukurti jūsų namuose modernų ir patogų interjerą. Visi darbai daryti taip, kad laikytu ne vienerius metus ir išliktu kuo ilgiau modernus.