fbpx

MB Austis

Mes esame MB Austis – statybos įmonė, kuri jau daugiau nei 3 metų sėkmingai vykdo įvairius statybinius projektus Lietuvoje, Europoje bei Skandinavijoje. Esame patyrę statybos specialistai, įgyvendinę daugybę projektų įvairiose srityse, tokių kaip gyvenamųjų namų statyba ir renovacija, namų, butų, komercinių patalpų įrengimas ir remontas ir daugelis kitų bendrastatybinių darbų. Mes taip pat žinome, kad kiekvienas projektas yra unikalus ir mes stengiamės rasti kiekvienam klientui geriausią sprendimą, kad jų svajonės virstų tikrove.

Misija ir vertybės

Mūsų įmonės misija yra užtikrinti, kad kiekvienas klientas gautų aukščiausio lygio statybos paslaugas. Mes siekiame užtikrinti, kad kiekvienas projektas būtų atliekamas laiku ir kokybiškai. Mes stengiamės naudoti naujausias technologijas ir tvarias statybos praktikas, kad mus žmonės mus kviestu dar ne vieną kartą jeigu jiems vėl prireiktu statybų paslaugų.

Stipriausi Lietuvoje

Džiaugiames, ne vien gerais klientų atsliepimais, bet ir pripažinimu, kad 2022 buvome tarp stipriausiu Lietuvos įmonių, kurios yra financiškai atsakingos bei prisideda prie Lietuvos ekonomikos augimo ir sąžiningos verslo kultūros puoselėjimo.

Adresas arba gyvenvietės pavadinimas
Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 5 files.