fbpx

Kapitalinis buto remontas yra geriausias dalykas, kurį galite padaryti savo būstui. Kreipdamiesi į statybų įmonę kuri specializuojasi buto remonto darbais sutaupysite daug laiko ir gausite daug naudingu patarimų iš įmonės atstovų patirties. Po kapitalinio remonto Jūsų butas pavirs lyg naujos statybos būstu.

Daugiau mūsų atliktų darbų rasite Galerijoje.

Griovimo darbai

Pirmas žingsnis prieš kapitalinį buto remonto yra griovimo darbai dar kitaip įvardinami kaip pasiruošimo darbai. Priklausant nuo to kokie darbai bus atliekami tokie ir bus daromi paruošiamieji darbai pavyzdžiui jei yra keičiamos senos medinės grindis jas lupsime lauk, jei bus perplanuojamas butas arba pertvaros yra prastos būklės bus atliekamas sienų griovimas. Išvežami seni baldai, demontuojamos senos plytelės, nuimami seni tapetai ir t.t.

Griovimo darbai, sienų griovimas, buto remontas

Grindų keitimas

Atliekant kapitalinį buto remontą visada rekomenduojame pakeisti seną medinę grindų konstrukcija jeigu ji tokia yra. Ji dažniausiai sutinkame senuose mūriniuose namuose dar buitiškai vadinamuose “chruščiofkėse”. Su laiku sena medinė konstrukcija išlinksta, girgžda, sugeria kvapus, kartais net pradeda pelyti. Pakeičiant ja nauja medine konstrukcija su medinėmis lagėmis ir OSB plokštėmis išgauname naujas, lygias, švarias grindis. Tarpai apšiltinami akmens vata dėl to šios grindys yra laikomos šiltomis ir geriau sugerenčiomis garsą.

Elektros instaliacijos keitimas

Kapitalinio buto remonto metu pravedame naują įvadinį kabelį į butą. Pastatomas automatinis jungiklių skydas buto viduje ir išvedžiojami nauji elektros laidynai po visą butą. Pagal kliento poreikius pravedimas interneto (LAN) kabelis, interneto šviesolaidis, antžeminės televizijos laidai.

Santechnikos vamzdyno keitimas

Demontuojami seni vamzdynai ir pravedami nauji vamzdynai. Esant poreikiui pakeičiamos santechnikos prietaisų vietos. Pagal šiandienos technologijas yra naudojami daugiasluoksnio plastiko vamzdžiai, kurie yra ekologiškesni, nerudyja.

Gipso kartono montavimas

Buto remonto metu gipso kartonas naudojamas daugumai darbų atlitki. Sienų statymas, lubų apdirbimas, angokraščių apdirbimas, esamų sienų lyginimas. Viduje gipso kartono pertvarų galima gražiai paslėpti santechnikos vamzdynus ir elektros laidynus. Sumontavus gipso kartoną papraščiau atliekamas glaistymas ir dažymas, plytelių klijavimas.

Gipso kartono montavimas, buto remontas

Plytelių klijavimas

Priklausomai nuo pasirinkimo ar bus vonia ar dušas yra formuojamas dušo padas arba paliekam laisva vieta voniai. Pasiruošiant prieš plytelių klijavimą sanitariniuose mazguose sienos yra gruntuojamos ir tada įrengiama hidroizoliacija, į patalpos kampus klijuojama speciali juosta, kuri susijungus su hidroizoliacine medžiaga nepraleidžia vandens. Pagal suderintą dizainą yra klijuojamos plytelės.

Plytelių klijavimas, hidroizoliacijos montavimas
vonios remontas, plytelių klijavimas

Apdailos darbai

Priklausomai nuo esamos sienų būklės yra pasirenkama kokio lygio apdailos norite Q1, Q2, Q3, Q4 lygiu plačiau apie lygius galite perskaityti čia. Pasirinkus standartinį Q2 lygi sienos nėra pilnai lyginamos, palyginami kampai, o pasirinkus aukštesnius apdailos lygius sienos senos statybos butuose yra lyginamos sutvarkomi angokraščiai. Po pasiruošiamųjų darbų toliau glaistoma 2 kartus, nušlifuojamas glaistas, sienos dažomos du kartus arba klijuojami tapetai.

apdailos darbai, įtempiamos lubos
Apdailos darbai, kapitalinis remontas

Įtempiamos lubos

Įtempiamų lubų vienas populiariausių būdų kaip apdirbti lubas remonto metu. Įtempiamos lubos yra greičiausias ir pigiausias būdas apdirbiti lubas. Naudojama plevelė yra universali, gali būti įvarių spalvų, blizgi arba matinė, ji gali būti naudojama tiek paprastuose patalpuose tiek vonios kambaryje ar virtuvėje. Su įtempiamomis lubomis neprarandame galimybės montuoti įmontuojamu spintų, pakabinti karnyzų ant lubų ar sumontuoti įvairius įleidžiamus abra pakabinamus šviestuvus, led juostas.

buto remontas, įtempiamos lubos, apdailosd arbai

Grindų dangos ir grindjuosčių montavimas

Jei nėra keičiama grindų konstrukcija, kaip buvo minėta praeitame punkte, priklausomai nuo grindų dangos ir pačių grindų būklės galima išvengti grindų lyginimo jei yra pasirenkama laminuota grindų danga. Dažniausiai senos statybos butuose jei yra norima montuoti vinilinė grindų dangą dar kitaip vadinama PVC grindų danga grindų lyginimas yra būtinas. Grindys lyginamos savaime išsilygnančiu betono sluoksniu.

Priklausomai nuo to kokias grindjuostės yra planuojamos montuoti, jeigu pasirenkamos presuoto medžio plaušo(MDF) grindjuostės senos statybos butuose reikia palyginti sienų vietas kur bus montuojamos grindjuostės. Pasirenkant plastikines (PVC) grindjuostės sienų nereikia lyginti.

Santechnikos ir elektros prietaisų montavimas

Vieni iš paskutinių kapitalinio buto remonto darbų yra santechnikos ir elektros prietaisų montavimas. Sumontuojama vonia, tualetas, spintelės, maišytuvai, dušo stiklai, skalbimo mašinos. Pajungiami šviestuvai, rozetės, jungtukai, internetino jungtys, ventiliatoriai, skambučiai.