fbpx

Namu statyba – tai ilgas ir atsakingas procesas, kuris reikalauja nuodugnaus planavimo, specialistų patarimų ir kruopštaus darbo. Jūsų namas yra ne tik jūsų namų šeimininkų simbolis, bet ir Jūsų saugumo ir gerovės šaltinis.

Mes teikiame profesionalias namų statybos paslaugas, kurios padės Jums kurti Jūsų svajonių namą. Mes pasiruošę padėti kiekvienam žmogui, kuris nori savo svajonę paversti realybe. Mes kruopščiai suprantame savo klientų poreikius ir reikalavimus ir stengiamės kurti namus, kurie atitiks jų lūkesčius.

Mūsų komanda sudaryta iš patyrusių specialistų, kurie visada yra pasiruošę Jums padėti ir suteikti konsultacijas visose namų statybos srityse. Taip pat naudojame visus kokybės standartus atitinknačias medžiagas ir įrankius, kad užtikrintume Jūsų namo ilgaamžiškumą ir patvarumą.

Mes galime Jums pasiūlyti pasirinkti iš daugelio namų projektų arba sukurti individualų namo projektą, kuris bus pritaikytas Jūsų poreikiams ir lūkesčiams. Mes taip pat teikiame remonto paslaugas, kad galėtumėte atnaujinti savo namą ir jį pritaikyti prie Jūsų poreikių.

Kontaktuokite mus ir sužinokite daugiau apie mūsų paslaugas ir kaip mes galime Jums padėti kurti savo svajonių namą!

Projekto parengimas

Namo projektą dar galima pavadinti instrukciją pagal kurią bus statomas Jūsų namas. Projekte būna nurodoma visa namo statybai reikalinga informaciją, namo dydis, aukštų skaičius, pamatų, sotogo tipas, išorės dizainas, patalpų išplanavimas, naudojamos medžiagos ir t.t. Nuo 2021m visi nauji namai turi atitikti A ++ energinio naudingumo klasės. Dėl šių reikalavimų yra naudojamos aukštesne šilumine varža pasižyminčiomis medžiagomis. Su namo projektu taip pat yra gaunami visi statybos leidimai. Priklausomai nuo savivaldybės, namo sudėtingumo projekto parengimas gali trukti iki 3-4mėn.

Pamatai

Pamatų pylimas yra vienas iš svarbiausių namų statybos etapų, nes teisingai atlikus šią procedūrą užtikrinama stabilumo ir patikimumo garantija ateityje. Du pagrindiniai pamatų pylimo tipai yra poliniai gręžtiniai pamatai ir plokštuminiai pamatai.

Vis dėlto, pasirinkus tinkamą pamato pylimo metodą atsižvelgiant į gruntų savybes ir statinio reikalavimus, galima užtikrinti patikimą ir ilgaamžišką namo konstrukciją.

Poliniai pamatai

Poliniai gręžtiniai pamatai yra vienas iš populiariausių ir patikimiausių pamatų pylimo būdų. Šio tipo pamatai yra iškasti į žemę su specialia gręžtine, o juose yra įrengiami gelžbetoniniai poliai. Poliai sujungiami į vieną sistemą ir tvirtinami laikrodžio rankšluosčio formos armatūra. Tokiu būdu gaunamas tvirtas ir patvarus pamatas, kuris pasižymi dideliu atsparumu nuo deformacijų, taip pat šis pamato tipas tinka netgi nevienalyčiam gruntui.

Plokštuminiai pamatai

Plokštieji pamatai, kur betonas yra supilamas į specialias putplasčio formas, kad visiškai izoliuotų pamatinę plokštę nuo tiesioginio kontakto su žeme. Taip, išvengia šalčio tiltų, įšalo ir pamato deformacijų. Plokštieji pamatai laiko pastatą visa plokštuma, o ne atskirais segmentais, tai reiškia, kad Jūsų pastatas išliks tvirtas ir stabilus per visą savo eksploatacijos laikotarpį, be jokių įtempių ar atsipalaidavimų. Prieš išpilant betoną ir išvedžiojimi vamzdynai ir elektros įvadas. Pasirinkus šiuos pamatus nebereikia betonuoti grindų.

Mūro darbai

Mūrijimo darbai yra esminis pastatų statybos etapas, kurio metu yra statomi pastato sienos ir kiti mūrinių konstrukcijų elementai. Mūrijimo darbai prasideda nuo pamatų paruošimo ir tęsiasi iki sienų, pertvarų ir kitų mūrinių konstrukcijų statymo pabaigos. Sienos konstruojamos iš mūro blokų ar kitų mūrinių konstrukcijų elementų, pritvirtintų specialiais klijais ar cemento mišiniais. Taip pat, siekiant užtikrinti statybos kokybę, naudojami siūlai ir sandariai užpildomi tarpai tarp mūrinių konstrukcijų. Be to, šis procesas apima ir kitus svarbius darbus, tokius kaip žiedo pylimas, sąramų įrengimas ir pylimas, perdangos montavimas ir kt.

Mūrijimo darbai atliekami atsižvelgiant į projektavimo ir pastatų saugumo reikalavimus, todėl svarbu, kad šie darbai būtų atliekami tik kvalifikuotų specialistų, turinčių atitinkamą patirtį ir žinias, dėl to geriausia yra samdyti statybų įmonę atlikti tokiems darbams.

Stogo montavimo darbai

Stogo montavimo darbai yra vienas svarbiausių pastatų statybos etapų. Jie apima ne tik medinės stogo konstrukcijos kūrimą, bet ir dangų montavimą. Medinė stogo konstrukcija yra dažniausiai naudojama pastatų stogams statyti, nes mediena yra patvari, lengvai apdirbama ir turi estetiškai patrauklią išvaizdą.

Dangų rūšys taip pat gali skirtis ir priklausomai nuo pastato vietovės klimato sąlygų ir architektūros stiliaus. Populiariausios dangų rūšys yra metalinės, keraminės arba betoninės plytelės, bituminės čerpės ir šiferio plokštės. Kiekviena rūšis turi savo privalumų ir trūkumų, todėl svarbu atsižvelgti į pastato specifiką ir reikalavimus, kai parenkama tinkama stogo dangų rūšis.

Stogo montavimo darbai turi būti atliekami atsargiai ir profesionaliai, kad būtų užtikrinta pastato stabilumo ir saugumo garantija. Tai yra darbas, kuris reikalauja didelio dėmesio detalėms ir kruopščios kokybės kontrolės, taigi svarbu pasitikėti patikimais specialistais, kurie atliks darbus aukščiausiu lygiu.

Apšiltinimo darbai

Namų šiltinimas yra svarbus žingsnis siekiant sumažinti energijos sąnaudas ir pagerinti namų šilumos izoliaciją. Vienas iš populiariausių būdų šiltinti namus yra naudojant polisterolio izoliaciją. Polisterolio izoliacija yra patvari, atspari vandeniui ir gera garų pralaidumo savybėmis, todėl yra ideali medžiaga šilumos izoliacijai.

Projekte buną parenkamas tinkamas polisterolio storis, kad būtų pasiektas norimas šilumos laidumas. Taip pat svarbu, kad montuojant šiltinimą būtų atsižvelgta į tinkamą medžiagos tvirtinimo būdą ir užtikrinta medžiagos vientisumas be plyšių ar tarpų.

Norint pagerinti namų energinę efektyvumą, rekomenduojama naudoti A++ klasės energiją taupančias medžiagas ir įrengti energijos taupymo sprendimus. Tai apima aukštos kokybės stiklo paketus, efektyvius vėdinimo sistemų sprendimus ir kitas technologijas, kurios padeda sutaupyti energiją ir sumažinti sąnaudas.

Atsižvelgiant į tai, kad namų šiltinimas yra ilgalaikė investicija, svarbu pasirinkti kokybiškas medžiagas ir pasitikrinti, kad šiltinimo darbai būtų atlikti profesionaliai ir kokybiškai. Tai užtikrins, kad namai bus gerai izoliuoti ir energiškai efektyvūs, o jų savininkai galės mėgautis patogesniu ir taupesniu gyvenimu.

Elektros darbai

Elektros instaliacija yra svarbi kiekvieno namo statyboje. Ji apima visus elektrinius laidus, jungtis, apšvietimo įrangą, rozetes ir kitus reikalingus elementus. Norint tinkamai ir saugiai pravesti elektros instaliaciją name, būtina laikytis tam tikrų taisyklių ir normų. Pirmiausia reikia atsižvelgti į namo dydį, jo reikalavimus, esamų elektros sistemų būklę ir numatytus poreikius ateityje. Taip pat svarbu pasirinkti kokybišką elektros įrangą ir tinkamai ją sumontuoti. Elektros instaliacija turėtų būti atliekama tik patyrusių specialistų, kad būtų užtikrinta saugumas ir efektyvumas. Tinkamai pravedus elektros instaliaciją, galima užtikrinti patikimą ir saugų elektros tiekimą pastatuose.

Santechnikos darbai

Santechnikos instaliacija apima vandentiekio, kanalizacijos, šildymo ir kitus vamzdynų tinklus. Darbai turi būti atliekama atsižvelgiant į namo dydį, reikalavimus ir numatytus poreikius ateityje. Pirmiausia reikia nuspręsti, kokią rūšies vandentiekio ir kanalizacijos sistemą pasirinkti. Nuo to priklausys, kokie vamzdynai ir reikalinga įranga bus naudojama.

Šildymo sistemos pasirinkimas priklauso nuo pastato vietos ir klimato sąlygų. Santechnikos instaliacijos darbus geriausiai atlikti patyrę specialistai, kurie žino, kaip tinkamai sumontuoti vamzdžius ir įrangą, kad būtų užtikrintas saugumas ir efektyvumas. Būtina laikytis tam tikrų taisyklių ir normų, kad būtų užtikrinta instaliacijos kokybė ir saugumas.

Tinkamai pravedus santechnikos vamzdyną, galima užtikrinti patikimą ir efektyvų vandens tiekimą, nuotekų šalinimą ir patogų šildymą pastate. Taigi, santechnikos instaliacija yra labai svarbus elementas kiekvieno pastato statyboje, kuris turi būti atliekamas atsakingai ir profesionaliai.

Apdailos darbai

Apdailos darbai yra svarbi pastato statybos dalis, kurie leidžia suteikti pastatui estetinę išvaizdą ir užtikrinti patogų bei saugų gyvenimą. Šdarbų etapai gali skirtis nuo pastato tipo ir jo paskirties, tačiau pagrindiniai darbai yra grindų, sienų ir lubų apdaila, langų ir durų montavimas, apšvietimo ir elektros įrangos montavimas, taip pat įvairių dekoratyvinių elementų montavimas.

Grindų apdailai gali būti naudojami skirtingi medžiagos, tokių kaip lentos, laminatas, keraminės plytelės, kiliminė danga ir kt. Sienų apdailai taip pat gali būti naudojamos skirtingos medžiagos, pavyzdžiui, dažymas, tapetavimas, dekoratyviniai tinkai arba plytelės. Lubų apdailai dažniausiai naudojamos tinkavimo medžiagos arba kasetės.

Galiausiai, dekoratyviniai elementai, tokie kaip lubų karnizai, gipsiniai elementai arba dekoratyvinės sienų dailylentės, gali suteikti namui papildomo stiliaus ir elegancijos.

Apdailos darbai yra svarbus namo statybos etapas, kuris reikalauja daug dėmesio ir profesionalumo, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai. Tinkamai atliekant apdailos darbus, galima suteikti pastatui išskirtinę išvaizdą ir užtikrinti komfortą.

Namo pridavimas

Namo statyba yra ilgas ir daugiausiai laiko bei pastangų reikalaujantis procesas. Tačiau, kai statybos baigiasi, reikia įvykdyti dar vieną svarbų žingsnį – namo pridavimą.

Namo pridavimas yra paskutinis etapas prieš galutinai perduodant naujai pastatytą namą savininkui. Šiame etape yra atliekama paskutinė statybos kokybės kontrolė, taip pat atliekamos visos reikiamos patikros ir patvirtinimai, kad namas yra tinkamai pastatytas ir atitinka reikalavimus.

Pridavimo metu yra tikrinama ar yra tinkamai įvykdyti visi projektavimo ir statybos etapai, ar visos techninės sistemas (elektra, vanduo, šildymas ir kt.) veikia tinkamai, ar yra atliktos reikiamos baigiamosios apdailos darbai ir ar pastatas atitinka visus reikalavimus ir saugumo normas.

Kai visi reikiami patikrinimai yra atlikti ir patvirtinti, yra pasirašomas aktas, kuriuo patvirtinama, kad namas atitinka visus reikalavimus ir yra tinkamai pastatytas. Po to savininkas gali pradėti gyventi savo naujame name.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad namo pridavimas yra sudėtingas procesas ir reikalauja daug darbo, todėl reikia pasiruošti ir užtikrinti, kad būtų atliekami visi reikiami patikrinimai ir dokumentų tvarkymas.

Adresas arba gyvenvietės pavadinimas
Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 5 files.