fbpx

Baigtas dar vienas mūsų komandos projektas. Šį kartą pilnai įrengėme naujos statybos butą, pasirūpindami kiekviena detale. Pirmiausia, sumontavome modernią rekuperacinę sistemą, kuri užtikrina pastovų gryno oro srautą ir sveiką mikroklimatą namuose. Taip pat įrengėme kondicionierių, kuris leis mėgautis vėsiu oru karštomis vasaros dienomis.

Be to, atlikome visus elektros instaliacijos darbus, užtikrindami, kad kiekvienas kambarys turėtų reikalingą apšvietimą ir elektros lizdus. Santechnikos darbai taip pat buvo atlikti preciziškai – nuo vamzdynų iki sanitarinių mazgų įrengimo, viskas buvo atlikta aukščiausiu lygiu.

Pilna apdaila suteikė butui estetišką ir modernią išvaizdą. Sumontavome įtempiamas lubas, kurios ne tik atrodo elegantiškai, bet ir turi paslepiamus karnyzus bei integruotą LED apšvietimą. Ši detalė suteikia interjerui prabangos ir jaukumo, o apšvietimas gali būti pritaikytas pagal individualius poreikius, kuriant norimą atmosferą kiekviename kambaryje.

Galutinis rezultatas – tai butas, kuriame kiekviena detalė buvo apgalvota ir įgyvendinta su dideliu rūpesčiu ir profesionalumu, kad naujieji gyventojai galėtų džiaugtis komfortu ir patogumu savo naujuose namuose.